Київська школа професійної медіації і перемовин рекомендує медіаторам-випускникам вступ до Національної асоціації медіаторів України як професійного середовища медіаторів в державі

Київська школа професійної медіації і перемовин рекомендує медіаторам-випускникам вступ до Національної асоціації медіаторів України як професійного середовища медіаторів в державі

Київська школа професійної медіації і перемовин рекомендує медіаторам-випускникам вступ до Національної асоціації медіаторів України як професійного середовища медіаторів в державі та подальшого підвищення професійної кваліфікації в новій професії медіатора.

Питання про вступ до членів громадської професійної організації "Національна асоціація медіаторів України" (скорочено "НАМУ") з посиланнями на діючі нормативні документи організації знаходиться у розділі "Членство" на офіційному сайті "НАМУ": https://namu.com.ua/ua/info/namu/participation/.

Після закінчення навчання базовій підготовки медіатора, кандидатам в члени Національної асоціації медіаторів України треба подати заяву на вступ у відповідній електронній формі на сайті організації - https://namu.com.ua/ua/register/.

Після перевірки документів на відповідність умов членства в асоціації, буде організовано зустріч - співбесіду кандидата в члени асоціації з представниками правління "НАМУ".

Онлайн сторінка Національної асоціації медіаторів України в мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/NAMUkraine

НАМУ - професійна громадська організація, яка є саморегуляторним, неприбутковим громадським об'єднанням фахівців, що працюють в сфері медіації. Організація надає підтримку та послуги в наступних сферах:

1. Навчання: Організація та проведення семінарів, тренінгів, конференцій, круглих столів, виставок, консультацій із залученням представників громадськості, органів державної влади та місцевого самоврядування, експертів з різних галузей суспільного життя, зокрема й міжнародних.

2. Організаційно-правові: Представлення інтересів медіаторів. Представлення та захист законних інтересів своїх членів та інших осіб у державних органах та в неурядових організаціях, зокрема йдеться про соціальні, економічні та творчі інтереси. Звернення у порядку, визначеному законом, до органів державної влади, органів влади Автономної Республіки Крим, органів місцевого самоврядування, їх посадових і службових осіб з пропозиціями (зауваженнями), заявами (клопотаннями), скаргами;одержання у порядку, визначеному законом, публічної інформації, що знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації. Надання методичної і консультативної допомоги іншим організаціям, що займаються розвитком медіації.

3. Науково-просвітницькі: Розробка методик та рекомендацій для застосування медіації у публічному та приватному секторах. Організація розробки та впровадження національних стандартів у сфері медіації. Дослідження у сфері медіації, зокрема щодо узагальнення та аналізу практики. Проведення опитувань, анкетувань та здійснення досліджень. Надання методологічної та інформаційної підтримки членам організації, органам державної влади, громадським організаціям, благодійним фондам.

4. Інформаційні: Інформування громадськості та зацікавлених осіб про досягнення членів ГО «НАМУ» у сфері застосування практик медіації. Створення та поширення інформаційно-презентаційних матеріалів, відео та спеціалізованої літератури. Публікація наукових та методичних результатів діяльності членів організації, проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи.

5. Роботи НАМУ, які перебувають в розробці: Професійна акредитація медіаторів. Акредитація центрів, що надають послуги з медіації. Акредитація програм з підготовки медіаторів. Надання послуг з супервізії. Надання інформаційно-ресурсної підтримки.