0Дні
0Години
0Хвилини
0Секунди


КОНТАКТИ



Thank you!

We will contact you shortly.

Can't send form.

Please try again later.


Важлива інформація

Якщо ви бажаєтесь записатись на курс навчання зв'яжиться з нами.

"Київська школа професійної медіації і перемовин" (ФОП Назаров О.А.) активно розвиває можливість проведення в Україні військової медіації. У світі існує Міжнародний центр медіації у збройних силах (Le CIMFA), який проводить різні конференції-дебати з медичних та бюджетних питань медіації, що можуть застосовуватися у збройних силах різних країн. Київська школа професійної медіації і перемовин в травні 2024 року підписала Декларацію про приєднання до "Основних засади навчання базовим навичкам медіатора", які розроблені в межах проекту «Забезпечення якості послуг медіації шляхом стандартизації вимог до базового навчання медіаторів», що реалізовано громадською організацією "Національна асоціація медіаторів України" за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

  • Навчання в Школі

    "Київська школа професійної медіації і перемовин" відповідно до Закону України «Про медіацію» здійснює набір слухачів на базовий курс навчання медіації в обсязі 90 академічних годин, 50 з яких складають практичні інтерактивні заняття. Навчальний курс складається з гармонійного поєднання мінілекцій, практичних занять, рольових ігор, симуляцій, демонстрацій та презентацій, індивідуальної та спільної роботи в малих групах. Запис на Базовий курс за посиланням.

  • Реєстр медіаторів

    Випускники Школи відповідно до Закону України "Про медіацію" включаються до Реєстру медіаторів (випускників) «Київської школи професійної медіації і перемовин» та мають право долучитися до групової роботи (супервізії) з отриманням менторської та інтервізійної підтримки від викладачів та партнерів Школи. Перейти до Реєстру за посиланням.

В Бельгії 02 лютого 2022 року Комісія юстиції почала розгляд законопроекту про внесення змін до Судового кодексу з метою фінансування частини використання сімейної медіації.

Во Франції реалізується можливість судової медіації як інституційної інновації. В медіації задіяні суди та судді, які можуть призначати судову медіацію в різних категоріях справ.

Ніяку проблему не можна вирішити на тому ж рівні, на якому вона виникла. Проблема також не вирішиться і якщо думати так само, як і ті, хто її створив.

Альберт Ейнштейн

21 січня відзначається Європейський день медіації

21 січня відзначається Європейський день посередництва в значенні утвердження першого європейського законодавчого тексту про посередництво. Рекомендація R (98) про сімейне посередництво була схвалена Комітетом міністрів Ради Європи.

З тих пір альтернативні методи вирішення конфліктів не припинили розвиватися, хоча і повільніше, чим хотілося б, і тепер застосовні в інших умовах, таких як громадянська, соціальна, комерційна чи кримінальна.

Європейський Союз є активним учасником використання альтернативних методів вирішення спорів, серед яких здійснюється посередництво. 

Однак медіація вимагає більшої інституційної підтримки, переведеної у фінансові та адміністративні ресурси, щоб вона стала переважною методологією вирішення спорів, а також попереднім кроком будь-якого судового процесу.

  • icon

    Триває процес впровадження медіації


    У зв'язку з повномасштабним воєнним вторгненням рф очікуване впровадження інституту медіації за наслідками імплементації Закону “Про медіацію” та його популяризація не набули тих масштабів, на які всі очікували.

  • icon

    Медіація та альтернативне вирішення спорів - це невідворотне майбутнє сучасних систем правосуддя.


    Розвиток інституту медіації, не тільки розширює межі доступу до правосуддя і розвантажує судову систему, а й формує культуру мирного врегулювання спорів.

  • icon

    Професійне середовище медіаторів об'єднується


    Досвід єднання фахівців навколо розробки Закону “Про медіацію” довів ефективність українських медіаторів у вирішенні важливих державницьких завдань. Головне - відчувати нагальну потребу у такому єднанні і працювати на загальні інтереси нової професії - медіатор.


Держава і медіація: синергія для повоєнного відновлення

Воєнний стан в якому перебуває Україна зараз є складним, але він відкриває певне вікно можливостей для медіації і загалом для інституцій альтернативного вирішення спорів. Основні зусилля мають бути спрямовані на використання світових знань в галузі медіації та ефективного їх застосування. В Україні існує запит на справедливість, особливо гостро в умовах війни, який тільки посилюється.

    Переваги медіації в Україні

Медіація серед всіх способів позасудового вирішення спорів має переваги: свій закон, незаплямовану репутацію.

    Медіатор - цивільний "суддя"

Медіація корисна для судової системи. Вона розвантажує суди, дозволяє судам виносити більш якісні рішення, виділяє більше часу на аналіз вирішення відповідних справ.

    В Україні створюється присудова медіація

В Верховній Раді України Комітет з питань правової політики підтримав законопроєкт щодо присудової медіації.

    Директива ЄС “З певних аспектів медіації у цивільних та комерційних справах” (2008)

В Україні відбувається імплементація принципів Директиви ЄС “З певних аспектів медіації у цивільних та комерційних справах” (2008).

    Міністерство юстиції створило Реєстр медіаторів

Міністерство юстиції створило Реєстр медіаторів. На даний момент він містить 104 особи, які залучаються до програми відновного правосуддя щодо неповнолітніх.

    Медіатори і система БПД

Крім адвокатів, до роботи можуть залучатися і медіатори через систему безоплатної правової допомоги.

    Медіація це соціальна послуга

В Україні відбувається розвиток медіації як соціальної послуги. Соціальна сфера активно використовує інструменти медіації в державі.

    Медіація підтримує людей

Медіація підтримує людей у складних життєвих обставинах, що є дуже важливим. Закон “Про соціальні послуги”, а саме ст. 16, говорить про те, що медіація є базовою соціальною послугою, тобто тією, яка обовʼязково має бути у громаді і має фінансуватися за рахунок місцевого самоврядування

Запис на базовий курс навчання ➔

Офіційні адреси Школи:

02094, м. Київ, вул. Якова Гніздовського, 1, офіс 310 та 01032, м. Київ, вул. Старовокзальна, 17

Phone

+38 (093) 476 72 60, (098) 011 85 63

E-mail

moc.liamg%40auviyknoitaidemloohcs

Місце знаходження Школи на карті

Для формування маршруту проїзду натисніть на карту нище.

Illustration