Менторська програма для медіаторів і фасилітаторів діалогу
Чудова новина для всіх медіаторів і фасилітаторів діалогу України!
В рамках проєкту «Сприяння розробці політик і рішень за принципами інклюзивності, представництва й участі та соціальній згуртованості на усіх рівнях засобами діалогу й медіації», Програма підтримки ОБСЄ для України у співпраці з Національною асоціацією медіаторів України оголошує набір менті на менторську програму для медіаторів і фасилітаторів діалогу.
Вимоги до менті:
- Досвід фасилітації діалогів і/або групової медіації для роботи з соціальними конфліктами і розділеностями в громадах України в умовах війни до трьох років, в тому числі мінімум три кейси фасилітації діалогу або групової медіації;
- Професійні зв’язки в громаді і бачення щодо можливого майбутнього діалогового процесу або групової медіації в громаді;
- Сертифікати, які підтверджують проходження підготовки з фасилітації діалогів та/або базової підготовки медіатора в розумінні Закону України «Про медіацію»;
- Вільне володіння українською мовою;
- Проживання в Україні;
- Досвід роботи кандидатів з однією або декількома з таких груп, як внутрішньо переміщені особи, ветерани війни, молодь, жінки, а також з населення на де-окупованих та прифронтових громадах буде перевагою.
Реєстрація за посиланням до 29 травня 2026 року до 11 години:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehKfM_0d728wCVnlnbqIWGQxxsOOLrynvkvmBBpvJBHwo5_A/viewform