Менторська програма для медіаторів і фасилітаторів діалогу

Менторська програма для медіаторів і фасилітаторів діалогу

Чудова новина для всіх медіаторів і фасилітаторів діалогу України!

В рамках проєкту «Сприяння розробці політик і рішень за принципами інклюзивності, представництва й участі та соціальній згуртованості на усіх рівнях засобами діалогу й медіації», Програма підтримки ОБСЄ для України у співпраці з Національною асоціацією медіаторів України оголошує набір менті на менторську програму для медіаторів і фасилітаторів діалогу.

Вимоги до менті: 

  1. Досвід фасилітації діалогів і/або групової медіації для роботи з соціальними конфліктами і розділеностями в громадах України в умовах війни до трьох років, в тому числі мінімум три кейси фасилітації діалогу або групової медіації; 
  2. Професійні зв’язки в громаді і бачення щодо можливого майбутнього діалогового процесу або групової медіації в громаді;
  3. Сертифікати, які підтверджують проходження підготовки з фасилітації діалогів та/або базової підготовки медіатора в розумінні Закону України «Про медіацію»;
  4. Вільне володіння українською мовою;
  5. Проживання в Україні;
  6. Досвід роботи кандидатів з однією або декількома з таких груп, як внутрішньо переміщені особи, ветерани війни, молодь, жінки, а також з населення на де-окупованих та прифронтових громадах буде перевагою. 

Реєстрація за посиланням до 29 травня 2026 року до 11 години:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehKfM_0d728wCVnlnbqIWGQxxsOOLrynvkvmBBpvJBHwo5_A/viewform