Навчання на медіатора в Київській школі професійної медіації і перемовин

Навчання на медіатора в Київській школі професійної медіації і перемовин

Київська школа професійної медіації і перемовин проводить систематично навчання медіаторів як на рівні базового курсу, так і спеціалізованої підготовки за певними напрямами (військова медіації, освітня медіації, медіація нотаріусів, медіація приватних виконавців тощо). Реєстрація на базовий курс можлива за посиланням - https://forms.gle/x6j3YUpRGGSgfsUi9

Запрошуємо всіх бажаючих до навчання нової професії - медіатор (перемовник)!

Довідки за телефоном: Координатор навчання(головний викладач) - Деркач Вероніка Валеріївна, телефони: +3 80(98) 019 90 72, +3 80(93) 476 72 60  

Київська школа професійної медіації і перемовин це комерційне найменування, яке офіційно використовується суб’єктом освітньої діяльності - фізичною особою підприємцем, кандидатом психологічних наук по спеціальності 19.00.06 "Юридична психологія", доцентом, атестованим Міністерством юстиції України судовим експертом психологом (поліграфологом)  Назаровим Олегом Анатолійовичем спільно з командою фахових юристів і адвокатів, стаж практичної роботи яких у сфері права більше 20 років та які є професійними медіаторами.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про медіацію» медіатором може бути фізична особа, яка пройшла базову підготовку медіатора в Україні або за кордоном. Базова підготовка медіаторів здійснюється за програмою обсягом (тривалістю) не менше 90 годин навчання, зокрема й не менше 45 годин практичного навчання. Сторони медіації, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності та підпорядкування, громадські об’єднання можуть встановлювати додаткові вимоги до медіаторів, яких вони залучають або послугами яких користуються, зокрема щодо наявності спеціальної підготовки, віку, освіти, практичного досвіду тощо. Тобто, зазначеним Законом чітко не встановлено вимоги до освітнього рівня медіаторів та суб’єктів надання освітніх послуг у сфері медіації.

Згідно з пунктом 27 частини першої статті 1 Закону України «Про освіту» суб’єктом освітньої діяльності є фізична або юридична особа (заклад освіти, підприємство, установа, організація), що провадить освітню діяльність при цьому не вимагається обов’язкове проведення ліцензування такої діяльності та акредитації освітніх програм чи програм підвищення кваліфікації. Роз'яснення  щодо суб'єкта освітньої послуги було викладено в Листі Міністерства освіти і науки України №3/482-22 від 22.02.22 "Про розгляд звернення".